https://laweta-magdeburg.com.pl/

Spotkała cię awaria pojazdu w trasie? Nie martw się! Zadzwoń do nas. Pomoc drogowa Magdeburg Niemcy czeka na ciebie. Oferujemy szybki dojazd do miejsca awarii oraz błyskawiczne rozwiązanie problemu. Dysponujemy wieloma lawetami oraz wyszkolonym personelem.

Niespodziewana awaria potrafi przydarzyć się każdemu. W przypadku, gdy przebite koło dla wielu kierowców nie stanowi większego problemu, z racji umiejętności samodzielnej wymiany, tak z większą awarią zazwyczaj nie jesteśmy w stanie poradzić sobie sami. Gdy spotka cię taki problem na drodze, przede wszystkim postaw na bezpieczeństwie swoim oraz pasażerów. Wykonaj parę ważnych kroków, w czasie oczekiwania na pomoc drogową 24h Magdeburg.

Przede wszystkim zasygnalizuj pozostałym kierowcom zatrzymanie na drodze. W tym celu należy użyć świateł awaryjnych. Niezależnie od tego, czy znajdujemy się na autostradzie, drodze krajowej, czy też żwirowej drodze, na której na ogół jest mały ruch. Włączenie świateł awaryjnych, zasygnalizuje pozostałym kierowcom, że przydarzył nam się jakiś kłopot z pojazdem.

Następnie należy umieścić trójkąt ostrzegawczy, w zależności czy znajdujemy się w miejscu zabudowanym, niezabudowanym lub też na autostradzie. W miejscu zabudowanym odległość wynosić powinna nie więcej niż 1m, w terenie niezabudowanym wynosi ona od 30m do 50m, natomiast na autostradzie 100m od zepsutego pojazdu. Dla zwiększenia bezpieczeństwa należy również ubrać kamizelkę dblaskowo-fluorescencyjną. Ułatwi to pozostałym uczestnikom ruchu drogowego zauważenie nas, zwłaszcza gdy kolizja ma miejsce w nocy lub w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Gdy już wykonasz wszystkie powyższe kroki, pozostaje czekać na naszą pomoc. Gwarantujemy niskie ceny oraz profesjonalną obsługę. Istniejemy na rynku juz wiele lat, a samochody to nasza pasja. Cieszymy się pozytywnymi opiniami oraz zaufaniem klientów. Laweta Magdeburg czeka właśnie na ciebie. Jesteśmy do twojej dyspozycji całodobowo. Więcej informacji uzyskasz na laweta-magdeburg.com.pl. Szerokiej drogi!