Zakopane na święta? Pamiętaj, aby odpowiednio wcześnie zarezerwować apartament! Zimowa stolica Polski cieszy się bowiem dużą popularnością w miesiącach, kiedy śnieżne czapy pokrywają górskie szczyty, a już szczególnie atrakcyjna wydaje się być w okresie świątecznym.

Zakopane – apartamenty na święta

Jeśli wyjazd do Zakopanego planujesz z rodziną, pamiętaj, aby zarezerwować noclegi w miejscu, które będzie nie tylko pięknie się prezentować na zdjęciach w Internecie, ale także będzie charakteryzowało się atrakcyjną lokalizacją. Zabierasz dzieci? Pomyśl o apartamencie, z którego będzie można szybko i sprawnie dotrzeć do atrakcji skierowanych do najmłodszych – a przecież tych w Zakopanem nie brakuje: lodowiska, parki linowe, stoki narciarskie, place zabaw, a nawet ścieżki w górach tylko czekają na młodych poszukiwaczy przygód.

Pamiętaj, aby odpowiednio wcześnie przeprowadzić research, a następnie skontaktować się z właścicielami wybranych apartamentów. Jeśli chcesz mieć realny wpływ na wybór miejsca, w którym się zatrzymacie, swoje działania powinieneś zacząć już w listopadzie (choć wiele osób robi to znacznie wcześniej).

Apartamenty na Boże Narodzenie

Apartamenty w Zakopanem to bardzo atrakcyjna opcja i szczególnie popularna podczas świątecznych wyjazdów rodzinnych. Przestrzeń jest duża i dobrze zorganizowana, a standard wysoki. Znajdą się tu nie tylko osobne sypialnie dla rodziców i dzieci, ale też prywatna łazienka, kuchnia i pokój wspólny.

Okres świąteczny każdy z nas chce spędzić w gronie najbliższych, dlatego duża i wygodna przestrzeń sprawdzi się idealnie w przypadku wyjazdów grupowych. Jest to nie tylko rozwiązanie wygodniejsze, ale też bardziej korzystne finansowo – wystarczy, że koszty podzielicie między kilka osób.

Święta w Zakopanem

Boże Narodzenie w Zakopanem jest czasem magicznym. Kolorowe dekoracje, rozświetlone witryny sklepowe, uśmiechnięci ludzie i radosna atmosfera budują niepowtarzalny klimat. Warto choć raz wyjechać do Zakopanego w okresie świątecznym, aby móc tego wszystkiego doświadczyć…

VisitZakopane.pl
ul. Jagiellońska 36, 34-500 Zakopane
Tel. +48 600 49 49 49