Szukasz przytulnego hotelu nad jeziorem na Mazurach

Pragniesz kontaktu z przyrodą? Chciałbyś odetchnąć krystalicznie czystym, mazurskim powietrzem? A może po prostu szukasz miejsca, w którym chcesz przywrócić swą wewnętrzną równowagę? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań brzmi „tak”, to koniecznie przeczytaj ten tekst do końca…

Mazury – wyjątkowy klimat polodowcowego pojezierza

Mazury to miejsce, w którym można znaleźć wszystko, czego potrzeba do prawdziwego relaksu. Czyste powietrze, wyjątkowy klimat, szum polodowcowych jezior, a także przepiękna flora i fauna – to wszystko jest właśnie tutaj, na tym relatywnie niewielkim skrawku polskiej ziemi.

Teraz porozmawiajmy o Twoich potrzebach. Szukasz noclegu na Mazurach? Jeśli tak, to pewnie oczekujesz:

  • smacznego jedzenia,
  • widoku z okna na jezioro,
  • ciszy i spokoju,
  • dostępu do wielu atrakcji.

Bądźmy szczerzy – stosunkowo niewiele obiektów wypoczynkowych, które działają na terenie Pojezierza Mazurskiego, może Ci to wszystko zaoferować. A jeśli już oferują one dostęp do tych wszystkich atrakcji, to koszt takiego noclegu – dosłownie i w przenośni – zwala z nóg.

Gdzie wybrać się na Mazury?

Niezależnie od tego, czy planujesz długi, wakacyjny wypoczynek, czy też decydujesz się na krótszy pobyt, są w Mazurach takie miejsca, które warto zobaczyć na własne oczy. Jednym z nich jest Jezioro Brzozolasek, przy którym znajduje się rozbudowany obiekt wypoczynkowy.

Malowniczy hotel nad jeziorem Mazury ma do zaoferowania:

  • pokoje w dużym Domu nad Jeziorem,
  • pomieszczenia wypoczynkowe w dedykowanym dla rodzin Familijnym Domu Mazurskim,
  • miejsca w przytulnych Domkach Mazurskich, leżących w bliskim sąsiedztwie jeziora,
  • pokoje w tzw. Domu Pruskim, który ma swą bogatą historię.

Poza tym w obiekcie działa bogate zaplecze gastronomiczne, w którym każdy miłośnik dobrego jedzenia znajdzie coś dla siebie.

Atrakcje Jeziora Brzozolasek – co warto o nich wiedzieć?

Hotel Jabłoń Resort – bo o tym obiekcie mowa – to miejsce, które jest jedyne w swoim rodzaju. Działa w nim profesjonalna Szkoła Jogi, jest bogate zaplecze sportowe (np. do gry w tenisa), a w pobliżu działa infrastruktura przeznaczona dla osób, które cenią sobie żeglowanie po tutejszych zbiornikach wodnych. Warto również dodać, że hotel znajduje się administracyjnie na terenie miasta Pisz, które jest prawdziwą perełką dla wszystkich miłośników polskiej i mazurskiej historii.

Zapraszamy do Jabłoni. Tu można czuć się dobrze niezależnie od aktualnej pory roku. Jesteśmy przekonani, że jako Goście, znajdą tu Państwo radość, spokój i wypoczynek