militarny

Jesień to czas, kiedy zaczynamy myśleć o tym, w co się ubrać, aby nie zmarznąć. Czas, kiedy wieje, pada, a na koniec śnieży raczej nie sprzyja noszeniu samych T-shirtów i szortów, choć niektórym z nas na pewno czasem się to zdarza. Ale nawet jeśli nie odczuwamy zbyt często chłodu, warto przygotować się na prawdziwą zimę i uzupełnić szafę kilkoma cieplejszymi ubraniami. Najlepiej moro!

Militarny styl, czyli styl kojarzony z mężczyznami

Styl militarny i ubrania moro kojarzone są praktycznie od razu z mężczyznami, choć obecnie kobiety również sięgają po takie rzeczy. Jednak nie ukrywajmy, to przede wszystkim panowie sięgają po ciuchy przypominające wojskowe. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu większość interesuje się chociaż trochę militariami, a chyba nie ma takiego, który jako chłopiec nie marzyłby o karierze żołnierza.

Militarny styl jest niejako stworzony dla mężczyzn. Przywodzi na myśl siłę, odwagę, wysoką aktywność, a nawet niebezpieczeństwo, czyli wszystko to, co mężczyźni lubią najbardziej i co zazwyczaj ich charakteryzuje.

Spodnie bojówki – klasyka w męskiej szafie

Męskie bojówki to po prostu klasyka. Charakterystyczny, prosty krój, kieszenie, które pomagają w noszeniu różnych, czasem sporych rzeczy i wygoda – to wszystkie zalety bojówek. Żaden mężczyzna nie obejdzie się bez chociaż jednej pary, która idealnie sprawdza się podczas wyjść na spacer, do miasta, czy też w trakcie dalszych wędrówek w nieznane, kiedy trzeba przedzierać się przez leśne ostępy.

Bojówki wykonane z materiału RIP-STOP i wzorowane na amerykańskich spodniach wojskowych są bardzo mocne i niepodatne na przetarcia czy przedziurawienie. Dodatkowo wzmocnienia na kolanach i pośladkach sprawiają, że można w nich robić dokładnie wszystko. Kamuflaż moro dodatkowo sprawia, że idealnie sprawdzają się podczas aktywności survivalowej, ale też nadają dla osób, które do harcerstwa, szkoły o profilu wojskowym czy też ochrony.

Gruba bluza myśliwska z polaru

Odzież militarna męska nie mogłaby się obejść bez ciepłych ubrań na górną połowę ciała. Co więcej, ubrania wojskowe i myśliwskie często mają ze sobą wiele wspólnego. Właśnie taka jest też bluza myśliwska w kolorze khaki/oliv, ze wstawkami moro. Jest bardzo ciepła, miękka i wygodna, dzięki czemu idealnie sprawdza się zarówno jako okrycie wierzchni, jak i bluza pod kurtkę. Jej wysoki, zapinany kołnierz gwarantuje ochronę szyi w czasie chłodu i wiatru, co sprawia, że zminimalizowana jest szansa na zachorowanie.

Bluza jest przeznaczona dla osób, które aktywnie spędzają czas w lesie, dlatego oprócz zapewniania ciepła, pozwala też odprowadzić nadmiar wilgoci. Sprawdzi się między innymi dla leśniczych, myśliwych, wędkarzy, uczniów klas mundurowych oraz miłośników survivalu czy trekkingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here